Firma Mankiewicz Sp. z o.o. działa na polskim rynku już od początku lat 80-tych. Specjalizujemy się w zaopatrywaniu piekarń, cukierń jaki i zakładów gastronomicznych w maszyny, urządzenia i sprzęt.


Zobacz ofertę W naszym szerokim asortymencie posiadamy m.in. smażalniki do pączków, miksery/ubijaczki planetarne, mieszałki, krajalnice do chleba, mieszacze wody, gniotowniki maku, pełen asortyment mebli nierdzewnych, okapy wentylacyjne, umywalki bezdotykowe, taborety gazowe, dzielarki do ciasta, zaklejarki do woreczków, maszyny do mycia koszy, regały do przewozu blach lub z pojemnikami na produkty sypkie i wiele innych.


Twórcą i współwłascicielem firmy jest Piotr Mankiewicz, kultywuje rodzinne tradycje rzemieślnicze. Jego życiową pasją jest popularyzacja kultury chleba. Realizując swoje marzenia, otworzył pierwsze w Polsce prywatne Muzeum Chleba. Muzeum działa prężnie od 2000 r. i codziennie odwiedza je wielu nowych gości, zwiedzających z kraju i z zagranicy. Zapraszamy do zapoznania się ze stroną muzeum www.muzeum-chleba.pl

W 2001 roku Piotr Mankiewicz został laureatem Nagrody im. Wojciecha Korfantego przyznanej przez Związek Górnośląski. Natomiast nasza firma w 2002r. nagrodzona została statuetką "ŚLĄSKI KUPIEC ROKU" co świadczy o jej prężnym działaniu.

 

Aby jeszcze lepiej poznać potrzeby swoich klientów i przedstawić swoją ofertę jak najliczniejszej grupie odbiorców nasza firma uczestniczy w wielu targach branżowych.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce.Zamknij »